خانه

شرکت فولاد شاهرود (سهامی عام) در سال 1380 تاسیس وتحت شماره 1291 در تاریخ 1380/02/08 در اداره ثبت اسناد و املاک شاهرود به ثبت رسیده است. محل کارخانه کیلومتر 12 جاده شاهرود به دامغان واقع شده است.(سهام شرکت فولاد شاهرود به استناد مجمع عمومی فوق العاده مورخ 1399/10/15 از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شد)
فعالیت اصلی شرکت :
–       طراحی، ساخت و تولید انواع مصنوعات فلزی و غیر فلزی و فولادی، انجام خدمات فلزی (شکل دادن انواع ورق فولادی و سایر مقاطع فولادی) وتهیه شمش فولادی
–       طراحی و ساخت و راه‌اندازی کارخانجات صنعتی و بهره‌برداری از آن، ساخت قطعات و ماشین‌آلات و تهیه و تولید انواع فرآورده‌های شیمیایی، معدنی، آلی و فلزی و مواد اولیه موردنیاز کارخانجات مذکور.
–       انجام هر گونه عملیات فنی، خدماتی، بازرگانی، سرمایه‌گذاری و مشارکت در سایر شرکتها.
–       خرید و فروش سهام، ارائه خدمات مهندسی و مدیریتی، قبول یا اعطاء نمایندگی در داخل و خارج از کشور ، انجام
هرگونه عملیات فنی، بازرگانی، اقتصادی، اعتباری و انجام کلیه مبادلات تجاری از قبیل خرید و فروش، صادرات و واردات در جهت اهداف شرکت و انجام سایر مواردی‌که مرتبط با اهداف شرکت باشد.
 فعالیت اصلی شرکت طی سال مالی مورد گزارش :
 دوره مالی مورد گزارش :
به موجب ماده 48 اساسنامه شرکت، هر دوره مالی شرکت به مدت یکسال شمسی که از اول فروردین ماه هر سال شروع و در پایان اسفندماه همان سال خاتمه می‌یابد، لذا گزارش عمدتا منعکس ‌کننده اطلاعات مربوط به فعالیت و وضع عمومی شرکت طی دوره مالی منتهی به تاریخ 29 اسفند ماه 1400 می‌باشدو اطلاعات مالی مربوطه (صورت‌های مالی شرکت برای دوره مالی مزبور) به صورت جداگانه ارائه شده است.
با توجه به درخواست سهامداران وتلاش هیئت مدیره وپرسنل شرکت در تاریخ 1400/21/09 شرکت فولاد شاهرود درشرکت فرابورس ایران با نماد (فرود) درج نماد گردید .